Kontakt oss

Norsk Overflate Teknikk består av flere avdelinger. Vårt hovedkontor ligger på Nærbø med avdelinger på Vigrestad, Bryne, Sandnes og Larvik.

Trykk på din avdeling for å finne riktig kontaktperson.

NOT
Sinterco Pulverlakk
 
vis info

NOT Sinterco Pulverlakk AS
Hegdalveien 84, 3261 Larvik

post.sinterco@not-as.no
faktura.sinterco@not-as.no

NOT AS - Kai Strøm

Kai Strøm
Driftsplanlegger
Mobil: 971 35 991
Ordretelefon: 33 15 65 20

kai.strom@not-as.no

NOT AS - Petter A. Karlsen

Petter A. Karlsen
Driftsleder/ produksjon
Mobil: 992 02 795

petter.karlsen@not-as.no

NOT AS - Henning Buettner

Henning Buettner
Vedlikeholdsansvarlig
Mobil: 901 94 168

henning.buettner@not-as.no

NOT AS - Svein Morten Kristiansen

Svein Morten Kristiansen
Daglig leder
Mobil: 982 57 674

svein.morten.kristiansen@not-as.no

NOT
Pulverlakk Haaland
 
vis info

NOT Pulverlakk Haaland AS
Skogateigen, 4363 Vigrestad
(+47) 934 84 118

post.haaland@not-as.no
faktura.haaland@not-as.no

Trond Sverre Aarsland - NOT

Trond Sverre Aarsland
Driftsleder/ planlegger
Mobil: 932 38 771

trond.sverre.aarsland@not-as.no

Sivert Haver - NOT

Sivert Haver
Avdelingsleder logistikk/vedlikehold
Mobil: 991 60 584

sivert.haaland@not-as.no

Ivar Salte - NOT

Ivar Salte
Daglig leder
Mobil: 982 96 384

ivar.salte@not-as.no

NOT
Pulverlakk
 
vis info

NOT Pulverlakk AS
Kvålveien 8, 4323 Sandnes
(+47) 934 84 118

post.pulverlakk@not-as.no
faktura.pulver@not-as.no

Kari Anne Thu - NOT

Kari-Anne Thu
Administrasjonsleder
Mobil: 976 19 319

kari-anne.thu@not-as.no

Trond Sverre Aarsland - NOT

Trond Sverre Aarsland
Driftsleder/ planlegger
Mobil: 932 38 771

trond.sverre.aarsland@not-as.no

Magnar Vagle - NOT

Magnar Vagle
Vedlikeholdsansvarlig
Mobil: 934 84 007

magnar.vagle@not-as.no

Morten Reime - NOT

Morten Reime
Logistikkansvarlig
Mobil: 982 96 386

morten.reime@not-as.no

Ivar Salte - NOT

Ivar Salte
Daglig leder
Mobil: 982 96 384

ivar.salte@not-as.no

NOT
Varmforzinking
 
vis info

NOT Varmforzinking AS
Jernbanevegen 21, 4365 Nærbø
(+47) 982 96 251

post.zink@not-as.no
faktura.zink@not-as.no

Svein Arne Njærheim - NOT

Svein Arne Njærheim
Driftsleder/ Planlegger
Mobil: 982 96 251

san@not-as.no

Tor Stian Friestad - NOT

Tor Stian Friestad
HMSK Ansvarlig
(+47) 902 27 751

tor.stian.friestad@not-as.no

Geir Ove Salte - NOT

Geir Ove Salte
Direktør
(+47) 982 96 253

geir.ove.salte@not-as.no

NOT
Prosess
 
vis info

NOT Prosess AS
Vardheivegen 60, 4340 Bryne

post.overflate@not-as.no
faktura.prosess@not-as.no

Per T. Høyland - NOT

Per T. Høyland
Driftsleder
Mobil: 900 81 385

per.hoyland@not-as.no

Martin Salte - NOT

Martin Salte
General Manager
Mobil: 901 83 082

martin.salte@not-as.no

NOT
Industrimaling
 
vis info

NOT Industrimaling AS
post.maling@not-as.no
faktura.maling@not-as.no

(+47) 901 78 077

Bryne:
Vardheivegen 60, 4340 Bryne

Nærbø:
Jernbanevegen 21, 4365 Nærbø

Sandnes:
Strandgata 147, 4307 Sandnes

Stian Sviland - NOT

Stian Sviland
Driftsleder/planlegger, Nærbø
Mobil: 907 58 600

stian.sviland@not-as.no

NOT AS - Kai Bøckman

Kai Bøckman
Senior Specialist Surface Treatment, Sandnes og Bryne
Mobil: 982 96 382

kai.bockman@not-as.no

Tom Jarle Ueland - NOT

Tom Ueland
Driftsleder/planlegger, Bryne
Mobil: 901 78 077

tom.ueland@not-as.no

NOT AS - Martine Bøckman

Martine Bøckman
Administrasjonsleder
Mobil: 905 55 972

martine.bockman@not-as.no

Geir Ove Salte - NOT

Geir Ove Salte
Daglig leder
Mobil: 982 96 253

geir.ove.salte@not-as.no

NOT
Overflatebehandling
Xylan
vis info

NOT Overflatebehandling Xylan
Langmyra 9, 4344 Bryne

post.overflate@not-as.no
faktura.overflate@not-as.no

Håvard Hellvik - NOT

Håvard Hellvik
Avdelingsleder avd. Xylan/ HMSK/ ordrekontor
Mobil: 982 96 259

havard.hellvik@not-as.no

Håkon Mossige - NOT

Håkon Mossige
Planlegger
Mobil: 482 46 293

hakon.mossige@not-as.no

Martin Salte - NOT

Martin Salte
General Manager
Mobil: 901 83 082

martin.salte@not-as.no

NOT
Administrasjon
 
vis info

Administrasjon
Jernbanevegen 21, 4365 Nærbø

Geir Ove Salte - NOT

Geir Ove Salte
Direktør
Mobil: 982 96 253

geir.ove.salte@not-as.no

Tor Stian Friestad - NOT

Tor Stian Friestad
HMSK Ansvarlig
Mobil: 902 27 751

tor.stian.friestad@not-as.no

Hovedkontor

NOT
Jernbanevegen 21
4365 Nærbø

Org.nr. 990 846 901

Vis i kart

NOT AS - Hovedkontor

NOToverflate® er det ypperste innen varig overflatebehandling. For å finne den optimale løsningen, handler det om å komme tidlig i dialog. Gjøre de rette valgene første gangen. Enten det er offshore eller land-baserte verdier, så kan vi bidra med varig beskyttelse.

Ta kontakt for din optimale løsning!

Start typing and press Enter to search