Kontakt oss

Norsk Overflate Teknikk består av flere avdelinger. Vårt hovedkontor ligger på Nærbø med avdelinger på Bryne og Sandnes.

Trykk på din avdeling for å finne riktig kontaktperson.

NOT
Varmforzinking
 
vis info
NOT
Pulverlakk
 
vis info
NOT
Industrimaling
 
vis info
NOT
Prosess
 
vis info
NOT
Industrimaling
 
vis info

NOT Industrimaling AS
post.maling@not-as.no
faktura.maling@not-as.no

(+47) 901 78 077

Bryne:
Vardheivegen 60, 4340 Bryne

Nærbø:
Jernbanevegen 21, 4365 Nærbø

Martine Bøckman - NOT AS

Martine Bøckman
Administrasjonsleder / planlegger
Mobil: 905 55 972

martine.bockman@not-as.no

Brit Sirén Hobberstad - NOT AS

Brit Sirén Hobberstad
QC og prosjektleder
Mobil: 900 78 213

brit.siren.hobberstad@not-as.no

Stian Sviland - NOT

Stian Sviland
Driftsleder
Mobil: 907 58 600

stian.sviland@not-as.no

NOT AS - Kai Bøckman

Kai Bøckman
Senior Specialist Surface Treatment
Mobil: 982 96 382

kai.bockman@not-as.no

Einar Salte
Daglig leder
Mobil: 415 56 700

einar.salte@not-as.no

NOT
Prosess
 
vis info

NOT Prosess AS
Vardheivegen 60, 4340 Bryne

post.overflate@not-as.no
faktura.prosess@not-as.no

Per T. Høyland - NOT

Per T. Høyland
Driftsleder
Mobil: 900 81 385

per.hoyland@not-as.no

Martin Salte - NOT

Martin Salte
Daglig leder
Mobil: 901 83 082

martin.salte@not-as.no

NOT
Pulverlakk
 
vis info

NOT Pulverlakk AS
Kvålveien 8, 4323 Sandnes
(+47) 934 84 118

post.pulverlakk@not-as.no
faktura.pulver@not-as.no

Kari Anne Thu - NOT

Kari-Anne Thu
Administrasjonsleder

I permisjon til og med 31. juli 2022.

Torill Stålesen Høyland - NOT

Torill Stålesen Høyland
HR/personalansvarlig
Mobil: 900 62 974

torill.s.hoyland@not-as.no

Trond Sverre Aarsland - NOT

Trond Sverre Aarsland
Driftsleder/ planlegger
Mobil: 932 38 771

trond.sverre.aarsland@not-as.no

Magnar Vagle - NOT

Magnar Vagle
Vedlikeholdsansvarlig
Mobil: 934 84 007

magnar.vagle@not-as.no

Morten Reime - NOT

Morten Reime
Logistikkansvarlig
Mobil: 982 96 386

morten.reime@not-as.no

Ivar Salte - NOT

Ivar Salte
Daglig leder
Mobil: 982 96 384

ivar.salte@not-as.no

NOT
Varmforzinking
 
vis info

NOT Varmforzinking AS
Jernbanevegen 21, 4365 Nærbø
(+47) 982 96 251

post.zink@not-as.no
faktura.zink@not-as.no

Svein Arne Njærheim - NOT

Svein Arne Njærheim
Driftsleder/ Planlegger
Mobil: 982 96 251

san@not-as.no

Tor Stian Friestad - NOT

Tor Stian Friestad
HMSK Ansvarlig
(+47) 902 27 751

tor.stian.friestad@not-as.no

Geir Ove Salte - NOT

Geir Ove Salte
Direktør
(+47) 982 96 253

geir.ove.salte@not-as.no

NOT
Overflatebehandling Xylan
vis info
NOT
Administrasjon
 
vis info
NOT
Overflatebehandling
Xylan
vis info

NOT Overflatebehandling Xylan
Langmyra 9, 4344 Bryne

post.overflate@not-as.no
faktura.overflate@not-as.no

Martin Salte - NOT

Martin Salte
Daglig leder
Mobil: 901 83 082

martin.salte@not-as.no

Stein Vagle
Driftsleder avd. Xylan/ HMSK/ ordrekontor
Mobil: 982 96 259

stein.vagle@not-as.no

Håkon Mossige - NOT

Håkon Mossige
Planlegger
Mobil: 482 46 293

hakon.mossige@not-as.no

Arnt Ole Tensedal - NOT AS

Arnt Ole Tengesdal
Lærling / Industriell overflatebehandler

NOT
Administrasjon
 
vis info

Administrasjon
Jernbanevegen 21, 4365 Nærbø

Geir Ove Salte - NOT

Geir Ove Salte
Direktør
Mobil: 982 96 253

geir.ove.salte@not-as.no

Tor Stian Friestad - NOT

Tor Stian Friestad
HMSK Ansvarlig
Mobil: 902 27 751

tor.stian.friestad@not-as.no

Svein Morten Kristiansen - NOT

Svein Morten Kristiansen
Senior Sales & Marketing
Mobil: 982 57 674

svein.morten.kristiansen@not-as.no

Elling Herredsvela
Sales & Project Manager
Mobil: 913 40 820

elling.herredsvela@not-as.no

Hovedkontor

NOT
Jernbanevegen 21
4365 Nærbø

Org.nr. 990 846 901

Vis i kart

NOT AS - Hovedkontor

NOToverflate® er det ypperste innen varig overflatebehandling. For å finne den optimale løsningen, handler det om å komme tidlig i dialog. Gjøre de rette valgene første gangen. Enten det er offshore eller land-baserte verdier, så kan vi bidra med varig beskyttelse.

Ta kontakt for din optimale løsning!

Start typing and press Enter to search